Достапни линкови

Селмани до владата – Врзете си ги кучињата


Селмани до владата – Врзете си ги кучињата
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Вашите кучиња мора да бидат врзани за да не касаат, зашто кога ќе почнат да касаат ќе биде доцна, порача претседателот на ЗНМ, Насер Селмани по заканите што ги добил од функционерот на ДУИ, Беќир Асани.

Категории

XS
SM
MD
LG