Достапни линкови

Истражи ги новите дигитални валути


Истражи ги новите дигитални валути
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Младите во Македонија знаат безбедно да работат со крипто валути.Таков пример е 24-годишниот Спирковски, кој две години се занимава со дигиталните валути. Тој за Моја порака зборува за предностите и ризиците. Што друго има да порача Спирковски?

XS
SM
MD
LG