Достапни линкови

Главната советничка на Трамп за комуникации, поднесе оставка


Главната советничка на Трамп за комуникации, поднесе оставка
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Уште еден близок и соработник на американскиот претседател Доналд Трамп поднесе оставка. Станува збор за Хоуп која беше со Трамп уште од почетокот на неговата претседателска кампања.

XS
SM
MD
LG