Достапни линкови

Голем притисок за да се излезе на изборите во Русија


Голем притисок за да се излезе на изборите во Русија
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Гласајте или ќе најдете геј во креветот. Тоа е пораката на виралното видео кое ги повикува луѓето да гласаат на претседателските избори во Русија. Претходно опозицијата ги повика луѓето да останат дома на денот на гласањето.

XS
SM
MD
LG