Достапни линкови

Британија во опасност од нови терористички напади


Британија во опасност од нови терористички напади
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Британија се соочува со нова сериозна закана. Станува збор за добро организиран екстремно десничарски тероризам, предупредува британската полиција.

Категории

XS
SM
MD
LG