Достапни линкови

Јункер: Македонија е на добар пат до неусловена препорака


Јункер: Македонија е на добар пат до неусловена препорака
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Претседателот на Европската комисија Жан-Клод Јункер изјави дека кога стигнал на аеродромот веќе забележал промени во однос на целокупната состојба.

XS
SM
MD
LG