Достапни линкови

Фрлена бомба врз амбасадата на САД во Подгорица


Фрлена бомба врз амбасадата на САД во Подгорица
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Непознат човек фрли рачна граната во зградата на американската амбасада во Подгорица, Црна Гора, пред да се разнесе, потврди црногорската влада. Во соопштението се додава дека била во тек истрага.

Категории

XS
SM
MD
LG