Достапни линкови

Не фрлајте, донирајте храна


Не фрлајте, донирајте храна
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Секој викенд иницијативата #ретвитниоброк на млади твитерџии потсетува на неодговорното однесување кон храната и потребите на социјално загрозените случаи во Македонија. Што порачуваат младите волонтерки Катерина и Ана?

XS
SM
MD
LG