Достапни линкови

Јужните граници на ЕУ и натаму под голем мигрантски притисок


Јужните граници на ЕУ и натаму под голем мигрантски притисок
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Јужните граници на Европската унија ќе останат под многу голем притисок од мигранти кои се обидуваат да стигнат до побогата Европа, соопшти Фронтекс, пограничната агенција на Унијата.

Категории

XS
SM
MD
LG