Достапни линкови

Името и светлото на крајот од тунелот


Името и светлото на крајот од тунелот
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:23 0:00

Преговорите меѓу Македонија и Грција за спорот околу името се интензивирани и веќе се гледа светлто на крајот од тунелот. Но, светлото се гледало и и во минатото, предупредуваат некои аналитичари.

Категории

XS
SM
MD
LG