Достапни линкови

Што е тоа што младите ги привлекува во ЕУ?


Што е тоа што младите ги привлекува во ЕУ?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:30 0:00

Ако не може ЕУ кај нас тогаш ние во ЕУ. Вака може да се каже за она што го мислат младите за привлечноста на квалитетот на животот во земјите членки на Унијата. Некои велат дека не е се во парите.

XS
SM
MD
LG