Достапни линкови

Уапсен поранешен ученик за пукањето во Флорида


Уапсен поранешен ученик за пукањето во Флорида
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Американските власти соопштија дека 19 годишен поранешен ученик застрелал и убил 17 ученици и возрасни во средно училиште во државата Флорида. Тој и се предал на полицијата без отпор.

Категории

XS
SM
MD
LG