Достапни линкови

Нетанјаху ги отфрли наводите за корупција


Нетанјаху ги отфрли наводите за корупција
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Израелската полиција препорача покренување обвинување против премиерот Бенјамин Нетанјаху за два случаја на поткуп. Тој, оценувајќи ги наводите за неосновани, најави дека ќе остане на функцијата.

Категории

XS
SM
MD
LG