Достапни линкови

Продолжува потрагата по жртвите од авионската несреќа кај Москва


Продолжува потрагата по жртвите од авионската несреќа кај Москва
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Операцијата за пребарување во со снег покриеното подрачје надвор од Москва каде што вчера дојде до авионска несреќа во која загинаа 71 лице, би можело да потрае неколку денови.

Категории

XS
SM
MD
LG