Достапни линкови

Загадување: Итни мерки, а не само протести


Загадување: Итни мерки, а не само протести
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:57 0:00

Проблемот со загадениот воздух, особено во зимските месеци, станува алармантен, не само во Македонија, туку и во другите држави во Европа. Кои мерки треба да бидат превземени, под итно?

Категории

XS
SM
MD
LG