Достапни линкови

Рекордерка на 12 години - пливајте за да бидете здрави


Рекордерка на 12 години - пливајте за да бидете здрави
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

Миа Блажевска Еминова е исклучителен талент. Таа порачува дека пливањето е спорт што го одржува здравјето. Нејзиниот тренер, Илија Стојановски, смета дека нема доволно базени во Македонија.

Категории

XS
SM
MD
LG