Достапни линкови

Шверц со помош на дронови


Шверц со помош на дронови
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Шверцери од Украина, со помош на дронови, го снабдуваат црниот пазар во Словачка со цигари. Дел од тие цигари патуваат натаму и во други земји членки на ЕУ.

XS
SM
MD
LG