Достапни линкови

Шефовите на три руски разузнавачки служби биле во Вашингтон


Шефовите на три руски разузнавачки служби биле во Вашингтон
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Директорите на трите главни руски разузнавачки и шпионски агенции во изминативе денови престојувале во Вашингтон. Ова, според посматрачите, е многу неввобичаено со оглед на зголемените американско руски тензии.

XS
SM
MD
LG