Достапни линкови

Медиуми 3-6-9


Медиуми 3-6-9
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:52 0:00

Медиумските реформи се дел од владиниот реформски план 3-6-9. Новинарската фела достави низа забелешки за таканаречениот закон за медиуми, а владата го испрати на разгледување во Европската комисија.

Категории

XS
SM
MD
LG