Достапни линкови

BBG Affiliates

Сообраќајната етика - слаба страна на тетовските возачи


Сообраќајната етика - слаба страна на тетовските возачи
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:13 0:00

Возење преку тротоари и зелени површини, паркирање на кружните текови и други недозволени места за возила се само неколку од примерите на несовесно однесување на возачите кои може да се видат во Тетово.

XS
SM
MD
LG