Достапни линкови

Новинарите јадат ќотек, надлежните грицкаат семки


please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00
Директен линк

Претходната година имало 18 нови напади врз новинари, но ниеден насилник не е казнет, велат во ЗНМ. Нападите се заради замолчување на новинарите.

Категории

XS
SM
MD
LG