Достапни линкови

Столтенберг до Заев - Ти си мојот херој


Столтенберг до Заев - Ти си мојот херој
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Пријателски гестови, но и конкретна порака дека без решение за името Македонија не може да влезе во НАТО испрати генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг.

XS
SM
MD
LG