Достапни линкови

Македонското здравство во 21 век


Македонското здравство во 21 век
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:30 0:00

Развојот на технологијата и социјалните мрежи донесе брз подем и во здравствената индустрија. Секако за оние што можат да си ги дозволат новите достигнувања во лекувањето. Во секој случај напредната технологија ќе доведе до поинакво организирање на здравството, велат експертите. Како е во Македонија?

XS
SM
MD
LG