Достапни линкови

Ракометна еуфорија во Македонија


Ракометна еуфорија во Македонија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Македонските граѓани велат дека со радост и нетрпение го очекуваат секој натпревар на ракометарите, а задоволни се и од нивната досегашна игра на теренот. Додаваат дека спортските успеси ги зближуваат луѓето.

Категории

XS
SM
MD
LG