Достапни линкови

Судири пред грчкиот парламентот


Судири пред грчкиот парламентот
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Демонстранти се судрија со полицијата пред грчкиот парламент во кој пратениците гласаа за одобрување на нови строги мерки на штедење. Демонстрантите ја прскаа полиција со црвена боја.

Категории

XS
SM
MD
LG