Достапни линкови

Дали Дрисла наплаќа данок во здравје?


Дали Дрисла наплаќа данок во здравје?
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:47 0:00

Зошто депонијата Дрисла добила еколошка дозвола, иако не ги исполнила барањата? Зошто се уште се чека на нова печка и дали меѓу жителите на околните села има зголем број заболени од рак? И зошто новите градски власти сакаат да распишат нов тендер за Дрисла?

Категории

XS
SM
MD
LG