Достапни линкови

Битолската опозиција бара мерки, власта наоѓа оправдувања


Битолската опозицијата бара мерки против загадувањето. Владејачкото мнозинство вели дека претходната власт веќе ги потрошила парите за северната трибина на стадионот.

Категории

XS
SM
MD
LG