Достапни линкови

Битолската опозиција бара мерки, власта наоѓа оправдувања


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00
Директен линк

Битолската опозицијата бара мерки против загадувањето. Владејачкото мнозинство вели дека претходната власт веќе ги потрошила парите за северната трибина на стадионот.

Категории

XS
SM
MD
LG