Достапни линкови

2018: Трамп, Путин и ФИФА


2018: Трамп, Путин и ФИФА
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:10 0:00

Во ова издание на „Темата на неделата“ говориме за тоа кои, според експертите, би можело да бидат доминантни теми и личности во светот во 2018?

XS
SM
MD
LG