Достапни линкови

Собранискиот кворум и загадениот воздух во фокусот на дневните весници


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00
Директен линк

Опозицијата бојкотира, но и пратениците од владејачкото мнозинство не доаѓаат на собраниските седници, па нема кворум за работа, пишуваат медиумите. Тие пишуваат и за спорот за името и за загадениот воздух.

Категории

XS
SM
MD
LG