Достапни линкови

Собранискиот кворум и загадениот воздух во фокусот на дневните весници


Опозицијата бојкотира, но и пратениците од владејачкото мнозинство не доаѓаат на собраниските седници, па нема кворум за работа, пишуваат медиумите. Тие пишуваат и за спорот за името и за загадениот воздух.

Категории

XS
SM
MD
LG