Достапни линкови

Трамп предвидува „мир преку сила“


Трамп предвидува „мир преку сила“
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп запрашан за можноста за војна, изјави дека предвидува мир преку сила. Тој уште еднаш повтори дека немало некаков заговор меѓу неговиот изборен штаб и Русија.

Категории

XS
SM
MD
LG