Достапни линкови

Трамп предвидува „мир преку сила“


Американскиот претседател Доналд Трамп запрашан за можноста за војна, изјави дека предвидува мир преку сила. Тој уште еднаш повтори дека немало некаков заговор меѓу неговиот изборен штаб и Русија.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG