Достапни линкови

Мицкоски најави реформа на ВМРО - ДПМНЕ на крајот на јануари


Мицкоски најави реформа на ВМРО - ДПМНЕ на крајот на јануари
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Пратеничката група на ВМРО - ДПМНЕ нема да учествува во работата на Собранието, се додека не се создадат услови за нормално и демократско функционирање на институцијата, порача лидерот на партијата Христијан Мицкоски.

Категории

XS
SM
MD
LG