Достапни линкови

Мицкоски најави реформа на ВМРО - ДПМНЕ на крајот на јануари


Пратеничката група на ВМРО - ДПМНЕ нема да учествува во работата на Собранието, се додека не се создадат услови за нормално и демократско функционирање на институцијата, порача лидерот на партијата Христијан Мицкоски.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG