Достапни линкови

Со реформи до влез во Стратегијата за проширување на ЕУ


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00
Директен линк

ЕК во февруари ќе ја објави Стратегијата за проширување на ЕУ. Според експертите, како ќе биде оценета Македонија во стратегијата зависи од сработеното дотогаш во однос на владиниот план 3-6-9.

Категории

XS
SM
MD
LG