Достапни линкови

Колку голема плата е голема плата?


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00
Директен линк

Владата најави дека оние што земаат високи плати од 2019 година ќе плаќаат повисок данок, но се уште ја нема утврдено границата на висока плата.

Категории

XS
SM
MD
LG