Достапни линкови

Загадувањето во фокусот на дневниот печат


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00
Директен линк

Загадениот воздух и мерките против загадувањето што ги презема Град Скопје, како и политичката состојба во земјава се главни теми во дневниот печат.

Категории

XS
SM
MD
LG