Достапни линкови

Година во Дур и во Мол или Парадокс година


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:15:15 0:00
Директен линк

На првиот ден во Новата година ви ги претставуваме уметниците и културни дејци коишто во изминатиов период оставија убав белег на домашната и на меѓународната сцена.

Категории

XS
SM
MD
LG