Достапни линкови

Само пратениците од ВМРО-ДПМНЕ задоволни од Иванов


Само пратениците од ВМРО-ДПМНЕ задоволни од Иванов
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов денеска во своето годишно обраќање во Собранието зборуваше за политичката криза во земјата, случувањата од 27 април, за неопходните реформи, геополитичките случувања, состојбата во медиумите, законот за јазиците и за други прашања.

XS
SM
MD
LG