Достапни линкови

На Македонија ѝ требаат реформи, а не партиски калкулации


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00
Директен линк

Партиите се насочени кон своите партиски агенди додека од земјата се очекува да ги исполни реформите од евроинтегративната агенда. Не е време за калкулации и декларативност, порачуваат аналитичари.

Категории

XS
SM
MD
LG