Достапни линкови

Бојкотот на Парламентот - ризик за нова политичка криза


Не се исклучува можноста од нова политичка криза поради бојкотот на Собранието од страна на опозицијата. Според упатените, станува збор за непопуларна мерка која не е во корист на ниту една политичка партија.

XS
SM
MD
LG