Достапни линкови

Бојкотот на Парламентот - ризик за нова политичка криза


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00
Директен линк

Не се исклучува можноста од нова политичка криза поради бојкотот на Собранието од страна на опозицијата. Според упатените, станува збор за непопуларна мерка која не е во корист на ниту една политичка партија.

Категории

XS
SM
MD
LG