Достапни линкови

Неделен печат – Конгресот во Валандово и бизнисот на Западниот Балкан


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00
Директен линк

Неделникот Фокус пишува за Конгресот за избор на нов лидер на ВМРО-ДПМНЕ, што се одржува во Валандово, а Капитал ја анализира трговската размена меѓу земјите од Западниот Балкан.

XS
SM
MD
LG