Достапни линкови

Плаќачите на исклучено парно останаа разочарани


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00
Директен линк

Граѓаните кои протестираат против одлуката да плаќаат паушали за парно кое не го користат, велат дека се разочарани од одлуката на Уставниот суд дека мора да плаќаат за услугата. Велат ова ќе поттикне уште поголемо незадоволство.

Категории

XS
SM
MD
LG