Достапни линкови

Плаќачите на исклучено парно останаа разочарани


Граѓаните кои протестираат против одлуката да плаќаат паушали за парно кое не го користат, велат дека се разочарани од одлуката на Уставниот суд дека мора да плаќаат за услугата. Велат ова ќе поттикне уште поголемо незадоволство.

XS
SM
MD
LG