Достапни линкови

Светот во пост антибиотичка апокалипса


Светот во пост антибиотичка апокалипса
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Во последно време лекарите се се погласни во предупредувањата да не се користат антибиотици доколку за нив нема некоја итна потреба. Во Македонија по се изгледа никој не ги слуша.

Категории

XS
SM
MD
LG