Достапни линкови

Касами - Курсот на државата побитен од министерските места


Касами - Курсот на државата побитен од министерските места
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:11:23 0:00

Кога би седнале да разговараме за каква било позиција на Беса во идна влада, прво би разговарале за курсот на државата, а потоа за ресорите кои би ги добиле, вели претседателот на Движењето Беса, Биљал Касами.

Категории

XS
SM
MD
LG