Достапни линкови

Крај на американското медијаторство на Блискиот Исток


Одлуката на американскиот претседател Доналд Трамп да го признае Ерусалим како главен град на Израел би можела да ја загрози улогата на Соединетите Држави како медијатор во регионот, сметаат аналитичарите.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG