Достапни линкови

ВМРО-ДПМНЕ: Остануваме на улица додека реваншизмот не престане


Поддржувачи и членови на ВМРО-ДПМНЕ вечерва ги продолжија протестите во знак на револт од актуелните притвори. Порачаа дека е „неоснован прогонот против луѓе кои целиот свој живот не извршиле кривично делo и дека ќе останат на улица додека лудилото на власта не престане“.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG