Достапни линкови

Забраната за влез во САД може да се применува


Американскиот Врховен суд и даде зелено светло на администрацијата на претседателот Доналд Трамп во целост да ја примени забраната за влегување во таа земја на граѓани од шест главно муслимански држави.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG