Достапни линкови

Забраната за влез во САД може да се применува


Забраната за влез во САД може да се применува
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Американскиот Врховен суд и даде зелено светло на администрацијата на претседателот Доналд Трамп во целост да ја примени забраната за влегување во таа земја на граѓани од шест главно муслимански држави.

XS
SM
MD
LG