Достапни линкови

Што е патриотизам, а што тероризам?


Што е патриотизам, а што тероризам?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Одговорност за сите што го прекршиле законот или уставот, мора да има, изјави претседателот Ѓорѓе Иванов, по повод приведувањето лица за насилствата во Парламентот на 27-ми април, но треба да се почитува презумпцијата на невиност. ВМРО-ДПМНЕ протестира и смета дека се спроведува селективна правда.

XS
SM
MD
LG