Достапни линкови

ВМРО-ДПМНЕ на протест по апсењето на нивни пратеници


По повикот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, попладнево пред Кривичниот суд се одржува протест поради денешните приведувања на пратеници од нивната партија заради учество во настаните во Собранието на 27 април.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG