Достапни линкови

ВМРО-ДПМНЕ на протест по апсењето на нивни пратеници


ВМРО-ДПМНЕ на протест по апсењето на нивни пратеници
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00

По повикот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, попладнево пред Кривичниот суд се одржува протест поради денешните приведувања на пратеници од нивната партија заради учество во настаните во Собранието на 27 април.

Категории

XS
SM
MD
LG