Достапни линкови

„ЕУ за тебе“ - Хан со автобус низ Скопје


Еврокомесарот за проширување Јоханес Хан од Скопје заминува уверен дека сите се посветени на националната цел-европската перспектива на земјата. Тој утринава ја промовираше кампањата „Веруваме во тебе, вложуваме во тебе, ЕУ за тебе“ па со автобус стигна до ЕУ инфоцентарот.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG