Достапни линкови

„ЕУ за тебе“ - Хан со автобус низ Скопје


„ЕУ за тебе“ - Хан со автобус низ Скопје
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Еврокомесарот за проширување Јоханес Хан од Скопје заминува уверен дека сите се посветени на националната цел-европската перспектива на земјата. Тој утринава ја промовираше кампањата „Веруваме во тебе, вложуваме во тебе, ЕУ за тебе“ па со автобус стигна до ЕУ инфоцентарот.

Категории

XS
SM
MD
LG