Достапни линкови

Хан - Власта да го заврши маратонот, опозицијата да биде конструктивна


Хан - Власта да го заврши маратонот, опозицијата да биде конструктивна
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Постигнавме многу, но сега е важно да се истрча последниот километар или половина километар за да се заврши овој маратон, рече Хан, кој е во посета на Македонија. Еврокомесарот упати порака и до опозицијата. Важно е таа да ја одигра својата улога и да биде одговорна, додаде тој.

Категории

XS
SM
MD
LG