Достапни линкови

Хан - Власта да го заврши маратонот, опозицијата да биде конструктивна


Постигнавме многу, но сега е важно да се истрча последниот километар или половина километар за да се заврши овој маратон, рече Хан, кој е во посета на Македонија. Еврокомесарот упати порака и до опозицијата. Важно е таа да ја одигра својата улога и да биде одговорна, додаде тој.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG