Достапни линкови

Иванов - Мета: Заедно кон евро-интеграции


Иванов - Мета: Заедно кон евро-интеграции
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Со нетрпение очекуваме Македонија да си го заземе заслуженото место во НАТО и да покаже видлив напредок на патот кон европската интеграција, порача албанскиот претседател Илир Мета кој престојува во Македонија. Претседателот Иванов пак, ја понуди нашата помош и искуства во однос на ЕУ - интеграција.

Категории

XS
SM
MD
LG